• Index
  •  » Newsy
  •  » Jak zarabiać dużą kasę przez internet? Poradnik

#1 2011-11-14 17:37:00

entrick

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 19
Punktów :   

Jak zarabiać dużą kasę przez internet? Poradnik

Witam!



W tym temacie opowiem o zarabianiu przy pomocy serwisu Wupload,  który płaci za każde pobranie wrzuconego przez Ciebie pliku. Dzięki mojej metodzie nie musisz bać się wolnego internetu czy braku ciekawych plików na twoim komputerze - pliki bowiem nie przechodzą przez twoje łącze!  Nie wymaga ona ŻADNEGO wkładu finansowego, oprócz ok. 30 minut pracy dziennie(Jeśli liczysz, że czas to pieniądz ). I w odróżnieniu od klikania w linki, banery i tym podobne metody zarabiania, moja oferuje całkiem przyzwoite zyski(10-50$ tygodniowo, zależnie od ilości włożonego czasu).



________________
Co ode mnie:
________________


Za rejestrację z mojego reflinka daję:
- Instrukcje krok po kroku jak zarabiać,
- Pomoc w przypadku problemów,
- Szablon postu,
- Listę najlepszych polskich i zagranicznych for warezowych,
- Informacje o rzeczach, które warto wrzucać, skąd można je wziąść i jak je dodać,
- Program ułatwiający zarabianie, wyszukujący tematy, w których warto odpowiedzieć(Na razie działa tylko na darkwarez.pl i innych forach opartych na phpbb2).
P.S. Z uwagi na liczne próby wyłudzenia programu, po rejestracji z reflinka wysyłam wersję manualną. Po kilkunastu dniach uczciwej pracy wyślę w pełni automatyczną wersję programu. (Co on robi? - Czytaj dalej)

______________________________________________________________________________                                                                             
Podstawowe info - DARMOWY PORADNIK: [Resztę wysyłam na pw lub maila po rejestracji z reflinka]
______________________________________________________________________________

Spoiler:

Co należy zrobić:
1. Znajdujesz na http://darkwarez.pl/forum/filmy/(Lub innym forum warezowym, listę wysyłam po rejestracji z reflinka na wupload) ciekawy film(Dlaczego film? - Są to jedne z najczęściej pobieranych rzeczy, więc zapewniają dobry zysk) w jakimś temacie(Możesz kliknąć na hasło wyświetleń powyżej wyników, aby ułożyły się od najbardziej oglądanych do najmniej) i otwierasz go.
2. Znajdujesz link w poście, w którym jest opisane, co zawiera ten link. Zwróć uwagę na dane techniczne, JĘZYK FILMU(Staraj się wybierać polskiego lektora, ewentualnie polskie napisy), rozmiar(Nie za mały(mały zysk), ale i nie za duży(mało pobtań), najlepiej około 700MB).
3. Otwierasz w serwisie Wupload zakładkę My files > Najeżdzasz na Upload > Wybierasz Remote Upload i w okienko wklejasz link z postu z powyższego punktu ^^. Naciskasz Upload.
4. Na dole strony zostanie wygenerowany nowy link z tym samym plikiem, ale każde pobranie z niego da TWOJEMU kontu 0.01$ lub więcej(Zależnie od rozmiaru pliku).
5. Odpowiadasz w temacie z którego wziąłeś plik(Ważne: STARAJ się odpowiadać na początku strony(pierwsze 3 posty) lub na samym początku(Jeśli na poprzedniej stronie jest 16 postów, w przypadku darkwarez), ale nie na końcu. Ludzie najczęściej pobierają z pierwszego postu na stronie. Dlatego napisałem własny program ułatwiający wyszukiwanie takich tematów(Informacje o nim - czytaj dalej ).


[i]Posta należy pisać zgodnie z szablonem
[Który wysyłam na maila lub pw po rejestracji]

6. Wrzucasz ten sam post na inne forum[Listę wysyłam po rejestracji z reflinka] i czekasz na pobrania. Zyski są widoczne na Wupload w  My Stats, a po kliknięciu na dany dzień widzisz, ile zarobiłeś na danym pliku.

_______________
ZYSKI
_______________

Poziom pobrań to ok 100-250 dziennie(Wiadomo, więcej czasu - większy zysk) co daje(co najmniej) 100 * 0,02$ = 2$ za około godzinę pracy(Wrzucania naszych linków do plików). W złotówkach to około 6 zł. W ciągu roku licząc 2 godziny pracy to około 4,5 tysiąca złotych. Całkiem nieźle?

[Porady gdzie, jak i kiedy postować wysyłam po rejestracji]

Ale jak je wypłacić? Otóż jest prosta metoda: zakładasz konto na paypalu, wpisujesz dane do niego na wupload i pieniądze są wypłacane automatycznie(Co tydzień, jeśli osiągnąłeś minimum do wypłaty, czyli 10$). Z paypala możesz płacić nimi za zakupy internetowe lub wypłacić na konto w banku.

Aby udowodnić, że to nie ściema, to moje przykładowe zyski:
http://img15.imageshack.us/img15/7363/zyskiwupload.png

______________
REJESTRACJA
______________

Aby móc postować oraz generować nowe linki musisz się oczywiście zarejestrować. Na darkwarez możesz to zrobić z tej strony: http://darkwarez.pl/forum/profile.php?mode=register,
a na Wupload z tej: http://www.wupload.com/referral/affiliate/674688



Więc zapraszam, a w przypadku jakichkolwiek pytań pytajcie na maila lub na pw.

Mój mail: txtwallsmaker@o2.pl
Mój nick na darkwarez: txtwallsmaker
Mój nick na wupload: ProFilms

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Jak zarabiać dużą kasę przez internet? Poradnik

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trojporozumienie.pun.pl www.dajkamienia.pun.pl www.actbg.pun.pl www.wrs-og.pun.pl www.crazypigs.pun.pl